low cost alternatives to the weighbridge

Maloniai kviečiame apsilankyti „AGRETO“ interneto parduotuvėje

Matavimo įrangos sprendimai ir svėrimo technologijos žemės ūkio reikmėms – tai mūsų specializacija. Interneto parduotuvėje rasite taikant novatoriškus sprendimus pagamintas transporto priemonių svarstykles, ašinio svėrimo svarstykles, galvijų svarstykles, trijų taškų svarstykles traktoriams, svorių rinkinius, drėgmės matuoklius, šieno, šiaudų ir grūdų temperatūros matuoklius, svarstykles su trijų taškų kabinimo prie traktoriaus sistema, svarstyklių komplektus, šieno, šiaudų ir grūdų drėgmės matuoklius, temperatūros matuoklius.
Taip pat konsultuojame tel.:
862343076

„AGRETO“ pramoninės svarstyklės, transporto priemonių svarstyklės

Pramoninių svarstyklių gamintoja „AGRETO“ bendrovė siūlo platų produktų pasirinkimą. Visi interneto parduotuvėje pateikiami produktai yra prieinami, taip pat ir transporto priemonių svarstyklės, pavyzdžiui, ašinio svėrimo svarstyklės (alternatyva didelėms ir brangioms svėrimo platformoms). Mūsų paruošimo ir pristatymo tarnyba užtikrina greitą ir saugų užsakytų prekių transportavimą. Visi klientai turi prieigą prie interneto svetainės Paslaugų skyriaus, iš kur galima atsisiųsti programinei įrangai skirtus programų naujinius, programas, priemones ir naudotojo vadovus.

Žemės ūkyje naudojamos transporto priemonių svarstyklės

Trąšas, sėklas, pašarus, derlių ir kt. patogu pasverti transporto priemonių svarstyklėmis. Rezultatai yra išsaugomi, taip pat gali būti išspausdinami įvairūs protokolai. Transporto priemonėms sverti siūlomos trijų rūšių svarstyklės ir platformos.

„AGRETO“ užvažiuojamosios / ašinio svėrimo svarstyklės

Šios užvažiuojamosios svarstyklės – tai šiuolaikiškas sprendimas transporto priemonėms sverti. Platformos matmenys tinkami žemės ūkio mašinoms su įvairių dydžių padangomis. Naudojant šviesos sistemą be paklaidos nustatoma ratų ašių padėtis ir padangų matmenys. Duomenų apdorojimas atliekamas kompiuteriu. Krovinys pasveriamas transporto priemonei judant.
Pranašumai: Labai pigios transporto priemonių svarstyklės. Svoris apskaičiuojamas kompiuteriu. Idealiai tinka žemės ūkio, biodujų ir kitoms įmonėms, kurioms reikalinga greitai pasverti transporto priemones.

Puiki alternatyva didelėms svėrimo platformoms.
Trūkumai:Reikalingas plokščias ir lygus paviršius svarstyklėms įrengti. Svarstyklės nėra sukalibruotos sertifikuotam veikimui.

Ratų apkrovos svarstyklės

Šios svarstyklės yra mobiliųjų svarstyklių sprendimas. Jos įrengiamos pagal poreikius ir sveriamos transporto priemonės matmenis. Kad svėrimo rezultatai būtų tikslūs, matuojama kiekvienos padangos apkrova. Kadangi šios pramoninės svarstyklės palyginti brangios (kelios svėrimo plokštės), dažniausiai naudojamos dvi tarpusavyje sujungtos plokštės kaip ašinio svėrimo atveju.
Pranašumai: Plokštės yra kilnojamos (kiekviena maždaug 30–70 kg). Puikūs svėrimo rezultatai, jei sveriami sunkvežimiai su dviem ašimis ir dviašės (dvi ašys šalia) transporto priemonės.
Trūkumai:Netinka žemo slėgio didelėms padangoms, nes pločio aprėptis maža. Kadangi plokštės įrengiamos kelyje, būtina atsižvelgti į lygį, kuriame jos yra, kad būtų galima konfigūruoti priekaboms su dviem ir trimis ašimis sverti. Plokštės nepritaikytos sverti transporto priemonei judant.

Svėrimo platformos

Svėrimo platformos yra seniausias transporto priemonių svėrimo sprendimas ir vienintelis, kuris gali būti sertifikuotas ir kalibruotas.
Pranašumai:Sertifikavimas. Individualios transporto priemonės pasveriamos su maža paklaida.
Trūkumai: Labai brangios. Joms sumontuoti bei techninei priežiūrai užtikrinti būtinos brangios aptarnavimo paslaugos.

Reikalingas žmogaus darbas skaitiklių rodmenims nuskaityti ir registruoti.