Naudojimo sąlygos

Spausdinti turinį

Bendrieji nuostatai

Šie nuostatai nustato naudojimosi internetinės parduotuvės paslaugomis tvarką. Kai naudotojas registruojasi atlikti pirkimą, tai reiškia, kad jis sutinka su naudojimosi internetinės parduotuvės paslaugomis nuostatais ir įsipareigoja juos vykdyti.

UAB „AgTech“ yra Austrijos bendrovės „AGRETO Electronics“, GmbH, atstovas Latvijoje ir Lietuvoje, todėl atsakymus į klausimus, susijusius su naudojimusi internetinės parduotuvės paslaugomis, pateiks UAB „AgTech“.

UAB „AgTech“ duomenys: reg. Nr. 43603051659, Vilciniai, Zaleniekų apylinkė, LV-3011 Jelgavos rajonas, Latvija.

Užsakymo vykdymas ir prekių pristatymas

Internetinė parduotuvė www.agreto.lv stengiasi, kad pirkimas būtų lengvas ir patogus – užsisakykite internetu arba skambinkite tel. + 371 291 77 986 ir užsakyta prekė Jums bus pristatyta per 3–4 dienas (didesnių daiktų, pavyzdžiui, transporto priemonių svarstyklių pristatymo laikas yra 1 savaitė ). Pristatymo laikas gali priklausyti nuo to, ar konkreti prekė yra sandėlyje.

Užsakymas tampa įpareigojančiu, kai jis patvirtinamas paslaugų teikėjo elektroniniu laišku, išsiųstu kliento nurodytu elektroninio pašto adresu.

Iš anksto su klientu susitarus, prekė gali būti atsiimama dviem būdais:

1) Prekė gali būti atsiimama UAB „AgTech“ biure: Atmodas ielā 19, Jelgava, 8.00–17.00 val.

2) Prekė 8.00 – 17.00 val. gali būti pristatoma į bet kurią vietą visoje Lietuvos teritorijoje už 25 EUR (didelių matmenų prekių siuntimo išlaidos gali skirtis.

Klientas įsipareigoja užsakytą prekę atsiimti asmeniškai ir pasirašyti, kad prekę gavo. Jei prekė pristatoma kliento nurodytu adresu, laikoma, kad prekė perduota klientui, nepriklausomai nuo to, ar prekę priėmė klientas ar kitas asmuo, kuris ją priėmė nurodytu adresu. Tokiu atveju klientas neturi teisės reikšti jokių prieštaravimų paslaugos teikėjui dėl to, kaip prekė buvo pristatyta ar kad ji buvo atiduota netinkamam asmeniui.

Registracija

Kad būtų galima pirkti internetinėje parduotuvėje, turite užpildyti registracijos anketą. Atlikus registraciją sukuriama vartotojo paskyra. Jei nepageidaujate būti registruotas naudotojas ir norite pirkti kaip svečias, tada klausimyno slaptažodžio laukelius palikite tuščius.

Klientas gali būti bet koks suaugęs ir veiksnus fizinis asmuo, taip pat juridinis asmuo. Klientas yra atsakingas už pateiktų duomenų tikslumą. Klientas yra atsakingas už elektroninio pašto adreso ir slaptažodžio saugų naudojimą ir saugojimą, kad jų nesužinotų trečiosios šalys.

Registracija nemokama.

Paslaugų teikėjas turi teisę uždrausti registruoti arba uždaryti naudotojo sąskaitą, jei yra pagrindo manyti, kad pažeidžiami šie nuostatai, arba yra įtarimų dėl galimos nesąžiningos veiklos.

Apmokėjimo nuostatai

UAB „AgTech“ išrašo sąskaitą už užsakytą prekę. Sąskaita laikoma apmokėta, kai pinigai įskaitomi į pardavėjo sąskaitą. Apmokėjus sąskaitą, klientas kviečiamas atsiimti prekę UAB „AgTech“ biure arba su klientu susitariama dėl kito pristatymo būdo.

Atsiskaitymo valiuta – EUR.

Internetinėje parduotuvėje nurodytos kainos yra be PVM. Kainos gali keistis atsižvelgiant į gamybos procesą, medžiagas, žaliavas, teisines normas, valiutos kursą, muitus ir mokesčius arba kitokius komisinius mokesčius.

Prekių įrengimo ir montavimo išlaidos neįskaičiuotos į kainą.

Garantija

Visoms prekėms, kurias klientas įsigijo www.agreto.lv, teikiama gamintojo garantija.

Jei prekė, kurią įsigijote, būtų su gamintojo defektu, prašom ją kartu su garantijos ar pirkimo patvirtinimo dokumentu pristatyti į UAB „AgTech“ biurą (Atmodas ielā 19, Jelgava).

Paslaugų teikėjo važtaraštis ir (arba) sąskaita faktūra yra garantijos įrodymas.

UAB „AgTech“ neprisiima atsakomybės už nuostolius, kurių klientas gali turėti netinkamai naudodamas produktus.

Privatumas

Kliento registracijos arba užsakymo pateikimo metu įvesti duomenys yra elektroniniu būdu tvarkomi bei kaupiami vidaus komerciniams sandoriams ir yra neatskleidžiami tretiesiems asmenims.

Kiti nuostatai

Paslaugos teikėjas nėra atsakingas už vėlavimą dėl nenugalimos jėgos (Force Majeure) veikimo.